O nas

 

Kameralny Żłobek Lechitki

Żłobek Lechitki jest zlokalizowany na parterze wolnostojące go budynku o ciekawej architekturze. Na powierzchni 140 m2 znajdują się dwie przestronne sale doskonale wyposażone, dwie niezależne łazienki, aneks kuchenny, szatnie i wózkarnie. Na terenie żłobka znajduje się duży ogród dostosowany do zabaw dla dzieci.

Drodzy rodzice, powierzając nam opiekę nad swoimi Maluchami możecie mieć pewność, że Żłobek Lechitki jest miejscem gdzie personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Waszym dzieciom odpowiednie warunki rozwoju, opieki, zabawy i nauki. Każde dziecko jest traktowane u nas indywidualnie.

Bawimy

Rozwijamy

Uczymy

Kadra

W żłobku Lechitki pracują osoby posiadające kompetencje i kwalifikacje do opieki nad dziećmi. Naszą pasją jest praca z dziećmi. W żłobku zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Każde dziecko jest otoczone troskliwą opieką, i może rozwijać swoje umiejętności i zdolności w czasie zabaw i ćwiczeń dydaktycznych. Wykwalifikowana kadra dokłada starań, aby dzieci były bezpieczne i szczęśliwe.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak

 

Kontakt